Υλοποιώντας δράσεις με στόχο την ευαισθητοποίηση των εργαζομένων και των συνεργατών σας μας δίνετε τη δυνατότητα να γνωστοποιήσουμε τη δράση μας αλλά και το κοινωνικό πρόσωπο της εταιρίας σε ακόμα περισσότερους ανθρώπους. Μέσα από οπτικοακουστικό υλικό και παρουσιάσεις από εκπρόσωπους της οργάνωσης, οι εργαζόμενοι και οι συνεργάτες σας θα έρθουν σε επαφή με τη καθημερινότητα των αποστολών μας στην Ελλάδα και τον υπόλοιπο κόσμο. Σε συνέχεια μπορούν να επιλέξουν να ενισχύσουν τη δράση μας με έναν από τους τρόπους υποστήριξης.